Danla Bilic’ten Eski Sevgilisi Kubilay Aka’ya “Ayrılır mısın, Ayrılmaz mısın?” Göndermesi

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi Danla Bilic bildiğiniz gibi. Kendisi globalde de, yurt içinde de en çok takip edilen ve gündeme gelen isimlerden. Yaptığı açıklamalar bir yana dursun, sosyal medyada paylaştıkları bile gündeme bomba gibi düşüyor. Danla’nın bu sefer de eski sevgilisi oyuncu Kubilay Aka’ya yaptığı gönderme, ‘acaba yeniden mi?’ diye düşündürttü.

YouTube’a 2016’da giriş yapan ve ilk andan itibaren büyük kitleleri alıp kendiyle sürükleyen Danla Bilic, magazinin en çok konuşulan isimlerinden tabii ki.

5 Ekim 1994 doğumlu Danla, ilk videolarındaki tavırlarıyla önce tepki toplamış ardından kendi kitlesini oluşturmuştu.

Şimdiye kadar ilişkilerinden tutun da giyimine kadar her konuda hem eleştirildi, hem örnek alındı.

Kendisi influence etme konusunda son derece başarılı. Yıllar içindeki değişiminden, yaptırdığı estetiklerden, iş birliklerinden, kıyafetlerine ödediği ücretlerden tutun da ilişkilerine kadar her şey yakından takip ediliyor.

Ve elbette bu noktada en dikkat çeken ilişkilerinden bir tanesi de ünlü oyuncu Kubilay Aka ile yaşadığı kısa aşkı.

Hatırlarsanız Danla Bilic ve Kubilay Aka aşkı, gittikleri bir konserde sarmaş dolaş eğlenirken belgelenmişti. İkili Berkay konserine gitmiş ve ilişkilerini böyle duyurmuşlardı.

Konser çıkışı basın mensuplarının kameralarına yakalanan çift, konserden el ele ayrılmıştı.

İlişkilerini saklama gereği duymayan ikili, aynı akşam Instagram’da paylaştıkları hikayelerle de sevgili olduklarını doğrulamıştı. Danla Bilic, Twitter’dan kendileri hakkında yazılanlara da cevap veriyordu hatta.

İlişkilerinin henüz taze olduğu dönemlerde bir televizyon programına katılan Danla, “Kubilay’la asla evlenmem!” diyerek herkesi şok etmişti.

‘Ben daha çok gencim, asla evlenmem. Kubilay düşünebilir ben düşünmüyorum. O benim hayatım ben onu çok seviyorum ama şuan evlilik düşünmüyorum.’

Danla’nın bu yaptığı açıklamadan kısa bir süre sonra çiftin ilişkisi sona ermişti.

İkilinin Eylül 2022’de başlayan aşkları, Kasım ayında bitmişti. Hatta Danla Bilic’in bir Instagram hikayesinde ‘Bitmiş bir parfüm şişesini asla saklamam, atarım. Onun yeri açılsın ve yenisi gelsin. Bunu sadece maddesel olarak düşünmeyin. Hayatınızda bitmiş her şeye yer açın ki daha dolusu gelsin. Bu hep çalışıyor.’ sözleri, Kubilay Aka’ya gönderme olarak algılanmıştı.

Ayrılıklarının üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesinin ardından, Danla Bilic Twitter hesabında Kubilay Aka’ya göndermede bulundu.

TikTok’ta ‘Ayrılır mısın, ayrılmaz mısın?’ akımı yapan bir çiftin viral olan videosunu paylaşan Danla, ‘Bu çift kimdi ya, Danla Bilic – Kubilay Aka mı?’ yazdı.

Sizce bu Danla’dan eski sevgilisine bir sinyal miydi? Tekrar olur mu bu çift ne diyorsunuz?

Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bu arada Danla’nın yeniden paylaştığı videoyu da şöyle bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x